Hotel IMOS *** - ubytování Morava

Ubytování Břeclav, hotel Morava

Poloha našeho tříhvězdičkového hotelu IMOS v tomto největším evropském parku zapsaného na seznam památek Unesco je umocněna krátkou vzdáleností od moravské metropole – Brna, rakouské metropole – Vídně a slovenské metropole – Bratislavy.

V hezkém prostředí nově vybudovaného hotelu IMOS Vám nabízíme moderní dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, apartmány a pokoj pro invalidní občany. Celková kapacita ubytování je 27 pokojů (60 lůžek) vybavených vlastní koupelnou (WC, sprchový kout), televizí a telefonem. WIFI připojení je v celém objektu zdarma. Součástí hotelového vybavení jsou také dvě sauny.

Hotel je ideálním místem pro ubytování nebo přenocování na cestě do Rakouska, Chorvatska, Itálie a jiných zemích.

Hostům je k dispozici klimatizovaná restaurace, v letních dnech letní zahrádka s obsluhou.

Hotel IMOS je vhodný nejen pro krátkodobé, ale i dlouhodobé pobyty spojené se sportovně-společenským vyžitím.

Břeclav

BŘECLAV je moderním městem, které díky své poloze tvoří důležitou křižovatku komunikací i železnice. Kolem města však najdeme poetický kraj Jižní Moravy bohatý svými přírodními krásami, kulturními a historickými památkami a lidovými tradicemi Podluží. Zájemce o kulturní památky zve k návštěvě rozsáhlý Lednicko-valtický areál, historické město Mikulov, pozůstatky z dob dávných Slovanů - hradiště na Pohansku, či rozvaliny dvou středověkých hradů, jež zdobí vápencové vrcholy Pavlovských vrchů - Sirotčího hradu a Děviček.

Okolí Břeclavi je ideálním místem pro cykloturistiku, a je také za tímto účelem hojně navštěvováno. Břeclav je napojena na rozsáhlou síť cyklotras. Lze tu nastoupit na několik dálkových regionálních a místních tras. Kolo je také ideálním prostředkem pro poznávací turistiku, neboť Lednicko - valtický areál (památka zapsaná na seznamu UNESCO) se rozkládá na ploše téměř 200 km2. Díky svému umístění v blízkosti hranic je Břeclav dobrým výchozím místem pro vyjížďku na Slovensko a do Rakouska. V místě je možno si zapůjčit kolo a sehnat všechny potřebné informace nebo zakoupit mapy či cykloprůvodce.

Břeclavsko je krajem zejména vinařským. Města a vesnice v okolí Břeclavi tvoří vinařské stezky. Na své cestě jistě neminete dlouhé lány vinic, které místní vinaři obdělávají a pečují o ně po celý rok, odměnou je jim pak lahodný mok, tolik typický pro tento kraj.

Nechybí ani místa, které dýchají historií. Budete míjet řadu historických památek, které stojí za návštěvu. Oddychu a občerstvení se Vám dostane v místních restauracích, vinárnách i venkovských hospůdkách. V orientaci pomohou hojně instalované informační tabule.